Wakacje last minute w hotelu na Mazurach

Wakacje w hotelu na mazurach Pałac Mortęgi

Zawsze chciałeś odwiedzić Mazury, ale do tej pory nie udało Ci się zrealizować tego celu? A może szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć w luksusowych warunkach? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie, a są nim wakacje last minute w Pałacu Mortęgi. To czterogwiazdkowy hotel na Mazurach, w których na Gości czeka mnóstwo atrakcji.

Odpoczywaj w iście królewskim stylu

Warmia i Mazury to jeden z najchętniej obieranych kierunków w Polsce. Nic w tym dziwnego, ten malowniczy region w północno-wschodniej części naszego kraju ma naprawdę wiele uroku. Doskonałym przykładem jest Lubawa i mieszczący się tam Pałac Mortęgi. To otoczony przyrodą kompleks budynków, który jest obowiązkowym punkcie na mapie Mazur, jeśli ktoś szuka miejsca z historią i blisko natury. Znajdziesz tutaj XIX-wieczny pałac, liczne zabudowania folwarczne – i to z XIV wieku – mini zoo, stajnie z krytą ujeżdżalnią czy park w stylu angielskim z końca XIX wieku. Jak widać, nie sposób się tutaj nudzić, a mimo to Goście hotelowi mogą liczyć na masę dodatkowych atrakcji.

Tych spragnionych relaksu i odpoczynku na pewno ucieszy SPA Magdaleny, oferujący szereg zabiegów na ciało i twarz. Znajdziesz tam także sauny, łaźnię parową czy luksusowy basen. Niezapomniane wrażenia gwarantowane są również od strony kulinarnej, w mortęskiej restauracji można skosztować wielu dań inspirowanych nurtem slow food. Znakomity kucharz, Marcin Zakrzewski, zaprasza do spróbowania kuchni opartej na tradycji kulinarnej regionu, w której wykorzystuje wysokiej jakości i ekologiczne produkty.

Ostatnia okazja na Królewskie wakacje

Pałac Mortęgi to nie tylko bogactwo atrakcji, ale też pakietów. Teraz masz ostatnią szansę na skorzystanie z pakietu – Królewskie wakacje. Dedykowany jest wszystkim Gościom, którzy cenią sobie luksus i wypoczynek. Pakiet obejmuje:

  • nocleg w XIX wiecznych luksusowych pokojach i komnatach pałacowych;
  • bogate śniadania i kolacje;
  • warsztaty kulinarne dla małych i dużych miłośników gotowania,
  • wieczory tematyczne, podczas których możesz poznać kuchnię i trunki z różnych zakątków świata,
  • bogaty, aktywny program animacji dla dzieci – Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić,
  • nieograniczony dostęp do basenu.

Zainteresowały Cię wakacje? Odwiedź stronę Pałacu Mortęgi – palacmortegi.pl. To ostatnia szansa na skorzystanie z letniej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *